Kremy kolagenowe nie działają tak, jak mówią

Krem kolagenowy jest tym, na co wygląda: jest to krem specjalnie nasycony kolagenem, który działa na poziomie molekularnym, ujędrniając górną warstwę skóry, a tym samym pomagając jej zachować młodą elastyczność i jędrność. Zewnętrznie takie kremy działają kojąco, nawilżająco, zapewniając odpowiednią dawkę nawilżającego nawilżenia i wspomagając jędrność skóry. Istnieje wiele rodzajów kremów kolagenowych, ale najskuteczniejsze są te, które okazały się skuteczne w zwiększaniu ilości kolagenu i elastyny w skórze. Takie kremy nie tylko pomagają odzyskać młodzieńczą, jędrniejszą cerę, ale mogą też drastycznie zredukować oznaki starzenia, sprawiając, że wyglądasz o lata młodziej niż w rzeczywistości!

Jak właściwie działają te substancje? Naturalny składnik o nazwie Cynergy TK, który pochodzi z owczej wełny, jest kluczowym składnikiem wszystkich naturalnych kremów kolagenowych. Jest niezwykle skutecznym środkiem nawilżającym. Właściwości Cynergy TK pozwalają mu wnikać głęboko w skórę, stymulując produkcję komórek kolagenu i elastyny oraz znacznie poprawiając cerę. W rzeczywistości udowodniono klinicznie, że Cynergy TK znacznie zwiększa długość i objętość zmarszczek. Przekonasz się, że przy dalszym stosowaniu Twoje zmarszczki zaczną powoli znikać, aż prawie znikną!

Jednak nie wszystkie środki nawilżające są sobie równe. Nie wszystkie środki nawilżające są tworzone jednakowo. Firmy od wielu lat mają tendencję do tworzenia produktów, które są mniej skuteczne niż ich konkurencja. Doprowadziło to do zapotrzebowania na bardziej skuteczne produkty do pielęgnacji skóry. W rezultacie wiele firm zajmujących się pielęgnacją skóry opracowało najlepsze kremy kolagenowe.

Obecnie istnieje kilka różnych kategorii tego typu kremów. Są kremy pod oczy, kremy do twarzy, balsamy do ciała i kremy na noc. Różnica między tymi produktami zwykle tkwi w składnikach zawartych w każdym z nich. Krem pod oczy i twarz zawierający Cynergy TK jest zwykle najlepszym dostępnym kremem kolagenowym. Zawiera funkcjonalną keratynę, która zwiększa ilość produkowanego przez organizm kolagenu, dzięki czemu skóra staje się jędrniejsza, młodziej wyglądająca.

Jeden z najpopularniejszych balsamów do ciała zawierający Cynergy TK pochodzi z firmy Algenist. Opracowali przeciwstarzeniowy balsam do ciała, który zawiera również kolagen przeciwstarzeniowy. Ich produkt charakteryzuje się zwiększoną elastycznością, zredukowanymi liniami i zmarszczkami oraz odnowionym blaskiem. Tym, co wyróżnia produkt Algenist na tle konkurencji, jest fakt, że zawiera Funkcjonalną Keratynę, która również wspomaga produkcję kolagenu i elastyny.

Ważny składnik znajdujący się w wielu najwyżej ocenianych produktach do pielęgnacji skóry przeciwstarzeniowej, stymulacja kolagenu jest kluczową strategią wygładzania zwiotczałej, pomarszczonej skóry. Większość najwyżej ocenianych firm zajmujących się pielęgnacją skóry przeciwstarzeniowej nie zawiera stymulatorów kolagenu. Zamiast tego promują stymulację kolagenu, ale jej nie zapewniają.

Jedną z firm, która zawiera niektóre składniki stymulujące kolagen, jest koenzym Q10. Być może nie słyszałeś o nim zwanym koenzymem Q10, ale prawdopodobnie używałeś go od czasu do czasu. Ten krem to tak naprawdę naturalna witamina. Pochodzi z ryb i od dawna jest używany w leczeniu. Witamina A, witamina C i witamina E są pochodnymi koenzymu Q10. Główne zalety tego całkowicie naturalnego kremu to poprawa jędrności i elastyczności, zmniejszenie plam starczych, zmniejszenie blizn i zmniejszenie zmarszczek.

Jeśli spojrzysz na wymienione powyżej składniki, znajdziesz dwa bardzo ważne składniki, które powinny znaleźć się w każdym kremie kolagenowym na rynku. Po pierwsze, chcesz poszukać firmy, która używa masła Shea zamiast wazeliny, ponieważ oba mają taką samą strukturę molekularną. Po drugie, chcesz poszukać firmy, która zawiera witaminę E i koenzym Q10 jako ich główne składniki. Moim zdaniem same te dwa składniki drastycznie zwiększą rezultaty, które widzisz po swoim kremie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *