Krem kolagenowy do twarzy działa najlepiej jako część wieloetapowego systemu pielęgnacji skóry

Rynek został zalany kremami i balsamami przeciwstarzeniowymi z kolagenem. To najnowsze szaleństwo w dziedzinie urody i zdrowia. Problem w tym, że nie działają. Niektóre z nich powodują nawet starzenie się skóry bardziej niż jest w rzeczywistości. Oto dlaczego powinieneś ich unikać za wszelką cenę.

Istnieje wiele firm kosmetycznych, którym udało się opanować rynek pielęgnacji skóry. Głośno reklamują, że mają najlepszy krem kolagenowy do twarzy. Zwracają uwagę na zalety stosowania miejscowego i używają określeń takich jak „odporny na blaknięcie”, „sucha skóra napina” i „idealnie czysta”. Jeśli wejdziesz do sklepu i poprosisz o ich najwyższej klasy linię, najprawdopodobniej usłyszysz, że są to najlepsze dostępne kremy przeciwzmarszczkowe. Łatwo wpaść w ten szum, ale czy naprawdę wiesz, co otrzymujesz?

Prawda jest taka, że niektóre z tych produktów kolagenowych mogą zapewnić młodzieńczy wygląd skóry, ale nie są one skuteczne w usuwaniu zmarszczek. W rzeczywistości największe firmy kosmetyczne od lat sprzedają nam produkty kolagenowe, ale te kremy nie działają! Kolagen, który wprowadzają do naszej skóry, to sztuczna wersja, w której brakuje białka niezbędnego do stymulacji produkcji kolagenu. Produkty kolagenowe są w porządku, o ile są używane w małych dawkach.

Wysokiej jakości kolagenowy krem do twarzy będzie składał się przede wszystkim ze składników pochodzenia roślinnego, w tym Funkcjonalnej Keratyny. Jest to związek białkowy, który odpowiada za wzrost nowego kolagenu i elastyny w Twoim organizmie. Największe firmy kosmetyczne powiedzą Ci, że musisz codziennie nakładać niewielką ilość na twarz i że jest to bezpieczne. Problem w tym, że to nieprawda. Jeśli nie zachowasz ostrożności, możesz wywołać poważne reakcje alergiczne na wrażliwą skórę.

Powodem, dla którego drogi krem kolagenowy do twarzy będzie skuteczny, jest to, że nie tylko zawiera kolagen, ale także keratynę i kilka innych białek. Te dodatkowe białka nie robią nic, aby zwiększyć ilość produkowanego przez organizm kolagenu. Ten brak korzyści oznacza, że musisz używać innych kremów przeciwstarzeniowych do pielęgnacji skóry, jeśli chcesz spowolnić proces starzenia.

Całkowicie naturalna linia do pielęgnacji skóry przeciwstarzeniowej firmy z Nowej Zelandii wykorzystuje unikalną metodę dostarczania. Ich kremy do twarzy zawierają specjalną mieszankę enzymów, protein i olejków pochodzenia roślinnego. To właśnie ta wyjątkowa mieszanka pomaga zwiększyć produkcję zarówno kolagenu, jak i elastyny. Ich kompleks kontrolujący nawilżenie dodatkowo pomaga regulować utratę wilgoci i eliminuje potrzebę stosowania dodatkowych kremów nawilżających. Nie ma potrzeby kupowania osobno kremów nawilżających, ponieważ możesz osiągnąć te same korzyści z ich kremów do twarzy, co z drogiego kremu kolagenowego.

Ich kremy do twarzy pomagają również zredukować drobne linie i zmarszczki. Drobne linie i zmarszczki są częstym skutkiem wieloletniej ekspozycji na słońce. Wraz z wiekiem skóra traci zdolność do zachowania jędrności. Prowadzi to do pojawienia się dużych, drobnych zmarszczek, którym towarzyszy postarzany wygląd. Kremy przeciwstarzeniowe, takie jak kompleks nawilżający Etude House, mają na celu poprawę zdolności skóry do samoregeneracji.

Produkty nawilżające skórę na bazie kolagenu i elastyny działają najlepiej, gdy są zawarte w wieloetapowym systemie naturalnej pielęgnacji skóry. Kiedy używasz produktu zawierającego oleje pochodzenia roślinnego, peptydy białkowe, enzymy i ekstrakty, twoje oznaki starzenia są spowolnione i unikasz stosowania ostrych chemikaliów. Nie popełnij tego błędu, kolagenowy krem do twarzy to tylko kolejna broń w twoim arsenale przeciwko suchości, drobnym zmarszczkom i zmarszczkom.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *