Kolagen na wypadanie włosów i promowanie zdrowych włosów

Całkowicie naturalna formuła, którą znajdziesz w produktach Collagen na wypadanie włosów, zrobi więcej niż tylko pomoże Twoim włosom. Może to nawet odwrócić. Organizm ludzki wykorzystuje kolagen jako materiał do utrzymania jędrności i elastyczności skóry i paznokci. kolagen to także bogate źródło kluczowych witamin wchodzących w skład keratyny, w tym proliny mineralnej. Zawiera również silne związki przeciwutleniające, które pomagają w rozwoju zdrowych nowych komórek włosów.

Aby jednak tak się stało, cząsteczki tego białka muszą być w stanie przeniknąć przez skórę i skórę głowy. Niestety, większości ludzi trudno jest przyjmować suplementy w ilości wystarczającej do wytworzenia takiego poziomu kolagenu. Większość firm używa kolagenu pochodzącego ze skóry bydlęcej lub życia morskiego. Zwierzęta te nie są modyfikowane genetycznie, więc jest mało prawdopodobne, aby ich kolagen uległ wzmocnieniu. kolagen używany do wytwarzania tych płynów do stosowania miejscowego to głównie skóra bydlęca.

Oznacza to, że kolagen, który firmy próbują sprzedać w postaci kolagenu na wypadanie włosów, jest w dużej mierze wytworzony. Używanie produktów pochodzenia zwierzęcego w kosmetykach jest nielegalne. Składniki, z których składają się farmaceutyki, mogą być skażone śladowymi ilościami toksyn. Łatwo więc zrozumieć, dlaczego wyniki uzyskiwane z drogich kremów i suplementów kolagenowych mogą być dalekie od naturalnych. Philip Kingsley wie, jak uniknąć tych problemów.

Jest twórcą rewolucyjnego produktu przeciwstarzeniowego opartego na najnowszych badaniach naukowych dotyczących roli białek w utrzymaniu młodego wyglądu. Jednym z głównych zadań tych białek jest działanie jako budulec dla nici komórek tworzących nasze włosy. Są to tak zwane fibroblasty.

Nasze ciała zawierają ich bardzo mało. Są one ograniczone do zewnętrznej powierzchni naszego ciała, a gdy nasze włosy rosną, zastępują te komórki. Jeśli zaczniemy przyjmować suplement kolagenowy jako środek na wypadanie włosów, to nie zadziała. Cząsteczki są za duże. Twoje ciało nie może ich wchłonąć. Ale suplement Philipa Kingsleya zawiera unikalną kombinację naturalnych białek, które są wchłaniane, umożliwiając organizmowi budowanie własnych zapasów kolagenu i elastyny.

Formuła, której używa Philip Kingsley, aby zapewnić przeciwstarzeniowe właściwości, zawiera również specjalną mieszankę ziół, w tym potężną mieszankę japońskich wodorostów morskich znaną jako Phytessence Wakame i specjalny ekstrakt z korzenia trawy orzechowej. W badaniach klinicznych udowodniono, że składnik ten zwiększa wzrost kolagenu. Udowodniono również, że zwiększa ilość kwasu hialuronowego wytwarzanego przez organizm. Może to zmniejszyć widoczność zmarszczek i przerzedzania włosów. Jest również skuteczny w walce z częstą przyczyną starzenia się skóry.

Wreszcie, użycie kolagenu do wypadania włosów i stymulowania nowego wzrostu skóry jest również możliwe dzięki ekstraktowi składającemu się z białek keratynowych i ekstraktu z wełny. Funkcjonalna keratyna stymuluje gruczoły produkcyjne skóry do produkcji obfitego białka, promując wzrost nowych komórek. Do kondycjonowania tego ekstraktu używa się Wusthof Classic Wusthof ThermoWool Complex. Jego opatentowana formuła Thermo Wet działa poprzez szybką penetrację warstw skóry właściwej i szybkie wciąganie wody do komórek.

Kompleks keratynowy zawarty w tej formule sprawia, że jest ona skuteczna. Dzieje się tak, ponieważ keratyna składa się w stu procentach z naturalnych niezbędnych aminokwasów. Te niezbędne aminokwasy nazywane są Funkcjonalną Keratyną i ta formuła je zawiera. Zawiera również w stu procentach naturalny olej mineralny, który tworzy na skórze niewidzialny film, który chroni ją przed ciepłem i wilgocią. Używanie szamponu z keratyną, takiego jak ten dwa lub trzy razy w tygodniu, może radykalnie zwiększyć długość i grubość włosów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *