Jak często należy używać proszku kolagenowego?

Jako przyjaciółka z obsesją na punkcie piękna zostałam ostatnio zapytana: „Czego używasz na swojej skórze, aby zachować jej elastyczność i młody wygląd?” Odpowiedź była ciekawa i jednocześnie nieco nieoczekiwana. Spędziłem lata badając ten obszar pielęgnacji skóry. Nie jestem już studentką świata naukowego, a raczej aktywnym uczestnikiem branży kosmetycznej. Moja odpowiedź brzmiała: proszek kolagenowy. Oczywiście jest w tym coś więcej, ale to jest krótka wersja.

Istnieje wiele przyczyn starzenia się skóry. Mikrodermabrazja i peelingi chemiczne doskonale nadają się do usuwania zewnętrznych warstw martwych komórek naskórka i wytworzenia nowej, gładszej i promiennej skóry. Jednak te zabiegi nie odnoszą się do podstawowych przyczyn problemu. kolagenu nie da się zastąpić mikrodermabrazją czy peelingami chemicznymi, więc obie te metody są jedynie przykrywką. Jeśli chcesz naprawdę skutecznego sposobu, aby wyglądać młodziej i czuć się lepiej, potrzebujesz produktu, który stymuluje naturalną produkcję kolagenu i elastyny przez nasze własne ciało.

Możesz wybrać kremy, balsamy lub żele zawierające kolagen. Moim zdaniem te produkty są trochę chybione. Kremy i balsamy są wygodne i łatwe w aplikacji, ale proszek kolagenowy jest w rzeczywistości bardziej wchłanialny. Działa poprzez dosłowną stymulację kolagenu w naszych komórkach skóry do odrastania. Udowodniono, że kolagen stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Udowodniono również, że zwiększa elastyczność i jędrność skóry.

Jak często powinieneś używać proszku kolagenowego? Sugerowałbym, abyś używał go dwa razy dziennie. Aby wspomóc proces wchłaniania można dodać niewielką ilość olejku jojoba, który również pomaga zwiększyć efektywność działania cząsteczek kolagenu. olej jojoba jest najbardziej nawilżającym i naturalnym ze wszystkich olejków.

To, jak często potrzebny jest proszek kolagenowy, zależy od rodzaju skóry i ilości wyprodukowanego kolagenu. Najlepsze efekty można osiągnąć stosując produkt zawierający wysokie stężenia naturalnych składników. Najlepsze składniki, których należy szukać, to Cynergy TK, Phytessence Wakame i Coenzyme Q10. Szukaj produktów zawierających te składniki, ponieważ udowodniono, że znacznie zwiększają wzrost kolagenu. Stosując produkty zawierające te związki, Twoja skóra w mgnieniu oka zauważy zauważalną poprawę.

Moja siostra nosiła okrycie z pudru kolagenowego, co odmłodziło jej skórę o dziesięć lat. To było tak skuteczne, że rzadko musiała dotykać twarzy. Teraz, gdy ma ponad 40 lat, nadal używa produktu i nie planuje w najbliższym czasie przestać. Mam nadzieję, że widzisz, jak użyteczny jest taki produkt.

Jeśli masz obecnie suchą lub łuszczącą się skórę, użycie proszku kolagenowego może ci naprawdę pomóc. Możesz również stosować te produkty każdego dnia i zauważyć niesamowite rezultaty. Twoja skóra będzie bardziej jędrna i bardziej elastyczna. Pokochasz sposób, w jaki czuje się i wygląda Twoja skóra dzięki kolagenowi, który dostarczasz dzięki temu naturalnemu produktowi. Wyobraź sobie, jak wspaniale będzie się czuła Twoja skóra, gdybyś nie musiał codziennie wydawać mnóstwa pieniędzy na zabiegi kolagenowe!

Osobiście uwielbiam produkty kolagenowe i zdecydowanie polecam proszek kolagenowy każdemu, kto jest zainteresowany poprawą wyglądu swojej skóry. Pamiętaj jednak, że młodziej wyglądająca skóra wymaga produkcji kolagenu i elastyny. Istnieje jednak wiele innych czynników powodujących starzenie się, takich jak niezdrowa dieta, palenie, stres i brak snu. Naprawdę nie ma powodu, aby narażać swoje zdrowie, kiedy możesz po prostu użyć dobrego naturalnego produktu, takiego jak proszek kolagenowy, i czerpać korzyści.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *