Ile jest rodzajów kolagenu?

Istnieje wiele spekulacji i dyskusji na temat tego, ile rodzajów kolagenu znajduje się w Twojej skórze. Istnieje kilka rodzajów, w tym elastyna, inne białko, które jest bardzo ważne dla komórek skóry. Twoja skóra potrzebuje obu. W rzeczywistości niektórzy ludzie muszą użyć pompy, aby sztucznie wytworzyć potrzebną ilość tych białek w swojej skórze. Podczas gdy niektóre produkty obiecują wyniki oparte na wynikach wstrzyknięć kolagenu, które faktycznie zostały wykonane lata temu, istnieje wiele sposobów na naturalne zwiększenie poziomu. Dobrą wiadomością jest to, że możesz uzyskać te same wyniki bez korzystania z ryzykownych lub drogich operacji.

Istnieją pewne czynniki, które mogą określić, ile rodzajów kolagenu znajduje się w Twojej skórze. Jednym z nich jest wiek. Im więcej zmarszczek masz z wiekiem, tym mniej kolagenu wytwarza twoje ciało. Ale z reguły masz więcej kolagenu w młodszym wieku niż w średnim wieku. Kobiety, które przeszły menopauzę, zwykle widzą zmniejszenie ilości posiadanego kolagenu.

Kolejnym czynnikiem jest rodzaj skóry. Skóra sucha wytwarza mniej kolagenu niż skóra tłusta, podobnie jak skóra, która łączy oba typy. Twój styl życia może również wpływać na wyniki uzyskiwane z produktu, którego używasz. Dzieje się tak, ponieważ nawyki związane ze stylem życia, takie jak palenie, picie alkoholu i zażywanie narkotyków, mogą powodować utratę wilgoci i kolagenu w skórze, gdy się pogarszają.

Aby dowiedzieć się, który rodzaj kolagenu jest rzeczywiście najlepszy, musisz wiedzieć, jak działają. Białko znane jako Funkcjonalna Keratyna jest odpowiedzialne za tworzenie nowych komórek i wytwarzanie nowych komórek skóry. Zwiększając poziom tego białka w skórze, zwiększasz liczbę nowych komórek, które posiadasz. Stosowanie kremu z tym składnikiem poprawi ogólny wygląd i dotyk Twojej skóry.

Ile jest rodzajów kolagenu? Ile z tych produktów jest dostępnych? Do wyboru są cztery różne rodzaje kremów kolagenowych. Te wymienione tutaj to jedne z najlepszych, jakie możesz zdobyć.

First Choice by Far – to najwyższa jakość w najwyższej cenie. Zawiera niezwykle dużą ilość składników aktywnych, które bardzo skutecznie zwiększają ilość kolagenu w skórze. Zawiera również inne korzystne składniki, takie jak witamina E, olej z pestek winogron, olej z awokado, masło shea i witamina C. Jedną z zalet tego produktu jest to, że występuje w kremie, który po nałożeniu na twarz działa jak maska przeciwstarzeniowa. Jest to rodzaj produktu, który chcesz uzyskać, jeśli chcesz uzyskać najlepsze możliwe wyniki.

Next Choice – to kolejny bardzo skuteczny produkt. Jest produkowany przez firmę specjalizującą się w pielęgnacji skóry. Zawiera specyficzną mieszankę białek keratynowych, które, jak wykazano w badaniach klinicznych, radykalnie zwiększają ilość kolagenu w skórze. To dobry wybór, jeśli chcesz zobaczyć dramatyczne rezultaty. Posiada metodę aplikacji, która ułatwia korzystanie.

Najmniej skuteczny z czterech kremów kolagenowych, którym przyjrzeliśmy się, był ten, na który nie zwracano większej uwagi. Zawierał silikon, który jest znanym środkiem drażniącym skórę. Zawierał również rodzaj oleju mineralnego, który ma tendencję do przyciągania większej ilości brudu i brudu na twarzy. Nie ma dostrzegalnej różnicy między rodzajem kolagenu zastosowanego w tym produkcie a kolagenem znajdującym się we własnym ciele. To nie jest rodzaj kolagenu, którego potrzebujesz, jeśli chcesz poprawić wygląd swojej skóry. Najlepiej byłoby użyć wszystkich wymienionych wyżej kremów kolagenowych do napinania skóry.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *