Czy gumki kolagenowe są skuteczne w zapobieganiu wypadaniu paznokci?

Czy kolagenowe implanty żelków niedźwiadkowych są skuteczne? Jednym słowem, tak. Dzięki całkowicie naturalnemu kolagenowi typu I i typu 3 lub żelatyny bogatej w kolagen, możesz mieć pewność, że zobaczysz widoczne rezultaty w ciągu 4 tygodni, regularnie spożywając kolagenowe implanty żelków. Zagłębmy się w szczegóły i odkryjmy, dlaczego są tak skuteczne.

Wraz z wiekiem nasze ciała wytwarzają mniej tkanki, która wspiera nasze stawy i kości, co prowadzi do tego, że nasze stawy stają się mniej elastyczne, a kości tracą integralność strukturalną. To sprawia, że jesteśmy bardziej podatni na urazy i bolesne złamania kości. Kolagenowe implanty żelowe pomagają wzmocnić tkankę łączną, ponieważ stymulują dramatyczny wzrost produkcji kolagenu – podobnie do tego, co dzieje się, gdy się starzejemy.

Często zdarza się, że starsi dorośli doświadczają słabych, bezwładnych dłoni i stóp, a także zesztywniającego uchwytu. To klasyczne oznaki zmniejszonej produkcji kolagenu. Chociaż istnieje wiele przyczyn tych zmian, jedną z najczęstszych jest obniżony poziom kolagenu w organizmie. Więc następnym logicznym krokiem po dowiedzeniu się, że twoje dłonie i stopy są mniej jędrne niż kiedyś, jest znalezienie sposobu na zwiększenie produkcji kolagenu w skórze i paznokciach.

Jednym ze sposobów na to jest składnik, który naukowcy odkryli, że jest niezwykle skuteczny – biotyna. Biotyna to wyjątkowa witamina z grupy B, która również wspomaga wzrost zdrowych włosów i paznokci. Ale jeszcze skuteczniej stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Składnik, który przyniósł najwięcej pomyślnych wyników w badaniach klinicznych z biotyną, to Mary Rice. Mary Rice jest twórcą popularnego programu Mary Rice Beauty Coaches, a także opracowała szereg produktów dla mężczyzn i kobiet ze starzejącą się skórą.

Teraz, gdy rozumiemy, dlaczego biotyna jest tak skuteczna w stymulowaniu odbudowy utraconego kolagenu, dowiedzmy się, jak to działa. Misie żelki są często używane jako peelingi do rąk. Dzieje się tak, ponieważ gumowate misie łatwo zetrzeć ze skóry. Ale ta sama teoria wiązania molekularnego, która dotyczy paznokci, odnosi się również do naszego własnego ciała i sposobu, w jaki możemy odrastać utracone włosy. Nasze ciało nieustannie się dzieli i uzupełnia. I podobnie jak nasze paznokcie, nasze ciało musi utrzymywać te linie podziału w czystości, aby nowe komórki skóry mogły tworzyć i zachować młody wygląd.

Badania Mary Rice wykazały, że określony związek wchodzący w skład witamin z grupy B jest skuteczny w zwiększaniu poziomu substancji, które są cząsteczkami tworzącymi kolagen i elastynę. Ten związek nazywa się fitessence wakame. Mary Rice odkryła, że codzienne przyjmowanie 100 mg fitessence wakame nie tylko zapobiegnie utracie włosów, ale także zwiększy produkcję nowych paznokci.

Czy żelki kolagenowe są skuteczne w przywracaniu utraconych paznokci? W większości przypadków tak. Niezależnie od tego, czy doświadczasz przedwczesnych paznokci lub innych podobnych oznak starzenia, warto zacząć stosować biotynę i inne składniki odżywcze, takie jak system odżywiania havasu, aby wspierać zdrowy podział komórek i zachować młody wygląd skóry. To proste rzeczy, które wkładasz do swojego ciała, mogą najbardziej spowolnić proces starzenia.

Mamy nadzieję, że teraz wiesz, czego powinieneś szukać w świetnym produkcie do pielęgnacji skóry i jakich składników powinieneś unikać. Oprócz wspomnianych wcześniej związków roślinnych, biotyna i inne składniki odżywcze będą wspierać lepsze zdrowie paznokci, a także zwiększoną produkcję kolagenu. Możesz odwiedzić moją stronę internetową wymienioną na końcu tego artykułu, aby dowiedzieć się więcej o produktach zawierających te składniki. Jako weganka nie musisz już zadowalać się produktami gorszymi, kiedy możesz użyć tych naturalnych składników, aby mieć zdrowsze, młodziej wyglądające paznokcie.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *